Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Opel Crossland 1.2 Turbo HIT – Stroj času

Akční model se zajímavou základní cenou se ve standardu musí obejít bez věcí, na které jsme u nových aut posledních 10 let zvyklí.
Zpět na článek
6. 3. 2024 21:00
6. 3. 2024 23:40
7. 3. 2024 15:58
6. 3. 2024 19:20
Uff.... vypadá to jak 15 let staré auto....
.... ale narovinu, raději bych asi jezdil tímto než denně vypínat furt dokolečka X asistentů, matlat po dotykáči a být autem pořád obtěžovaný....

Jak se tak říká.... "pro nenáročného řidiče".... to může být zajímavá volba ;-)
Rozbalit vlákno
2
Avatar - 3_diamanty
6. 3. 2024 20:40
Re: Uff.... vypadá to jak 15 let staré auto....
:-[] Poviem pravdu... radsej by som za podobne peniaze kupil kusok mensiu corsu ako crossland hoc donedavna sa mi aj celkom pacil... vlastne ani skaredy nie je... ale je to za mna strasne nemastne neslane auto... proste ma absolutne nechava chladnym a pritom je aj prakticke a dostupne... meriva mala daleko vacsie caro ... pride mi aj kusok uzke vzhladom k vyske a dlzke .... a je skoda ze aj tym jeho faceliftom sa ani len volant nezmenil ale vyzera nadalej ako 20 rocny ... inak ale uspechu tohto auta u nas sa nedivim... mnohi aj presedlali z este predoslej corsy prave do crosslanda ... nakolko sa to dalo vtedy este povazovat za krok vpred... dnes by som ale fakt uz radsej novu corsu ci novu mokku ( co sa opla tyka ) aj ked ta je predsa uz kusok drahsia... a v podstate sa s crosslandom ani nijako nebije... asi az ked pride novy crossland potom to bude zaujimave ako zamava s mokkou a ci az potom nenastane kusok kanibalizmus medzi nimi...

PS: inak aj samotna takmer ziadna diskusia tu napoveda nieco o tom ze toto auticko dnes uz fakt skoro nikoho moc nezaujima ( a to nemyslim v zlom ale tak to proste je ) ...
7. 3. 2024 12:40
Re: Re: Uff.... vypadá to jak 15 let staré auto....
Mě tedy toto auto zaujalo právě tím, jaké je. Jezdil jsem předešlou Corsu a přišla mi dobrá.
6. 3. 2024 21:00
Hnus
Hnusne auto
Rozbalit vlákno
2
Avatar - cizekHUNTER
6. 3. 2024 23:40
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Stejsn
7. 3. 2024 15:58
Re: Hnus
Hnusné mi nepříjde, facelift mu opravdu hodně pomohl. Jen vypadá staré. Hlavně uvnitř. Ale mně osobně by interiér vyhovoval.
7. 3. 2024 20:33
Tak pro nenáročného důchodce...
...který u auta oceňuje hlavně přístupnost a prostornost, to může být zajímavá volba. Ale interně si zde můžemeš přiznat, že to má sexappeal pojízdného peřiňáku... :-(
Rozbalit vlákno
0