Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Novodobý Fiat Multipla může vypadat takto. Originál přijede asi už příští rok

Už v příštím roce by se údajně měl představit novodobý Fiat Multipla a dnes se ukazuje na neoficiálních renderech od nezávislého designéra. Bohužel, takto produkční model asi vypadat nebude.
Zpět na článek
12. 2. 2024 16:42
12. 2. 2024 17:51
12. 2. 2024 16:42
Podarené
Páči sa mi tá negácia titulku hneď potom v perexe. Ale áno, keby nová Multipla takto vyzerala, je to cool. Príde mi, že sa autor inšpiroval novým konceptom Twinga.
Nuž ale realita bude iná. Multipla má vzniknúť ako súrodenec C3 Aircross a Frontery, takže moc tam toho asi nevyčarujú. Hoci teda ako z Ami spravili Topolino, tak to bol podarený počin v rámci možností. :yes:
Rozbalit vlákno
2
12. 2. 2024 17:51
Re: Podarené
Jenže Stellantis opět půjde cestou Avengeru a 600, jen elektro a pak zas potichu přidá benzin, aby se to začalo prodávat … Opravdu děsný přístup :no:
12. 2. 2024 22:51
Re: Podarené
No. vyzerá to, ako keby tá štúdia už mala pár rokov...Ale súhlas, v kontexte s tým, čo dnes automobilový priemysel produkuje, vyzerá naozaj cool.
Avatar - Ja Prvni 123
12. 2. 2024 21:45
Vy uz fakt nevite o cem psat, co?
Takova slatanina.
Nulova informace...
Maluvka.
Rozbalit vlákno
1
13. 2. 2024 07:13
Re: Vy uz fakt nevite o cem psat, co?
Informácia nie je nulová. Informácia je, že fiaťáci chystajú Multiplu. A pretože viac informácií asi nie je, tak to spestrili vcelku relevantnou štúdiou, ktorá vyzerá rozhodne lepšie ako všetky naivné maľovánky "kolegu a grafika" dohromady. V tomto prípade by som asi taký prísny nebol.
13. 2. 2024 13:38
Multipla
Kdyby nebyl pohon elektrický tak bych ji chtěl. Měl jsem dva modely rok 2001 a 2008. I když model z roku byl opravdu škaredý a vyhlášen nejškaredejším autem světa tak model 2008 už vypadal dobře. Přesto na Multiplu nedám dopustit,bylo to velmi užitečné a dobré auto.
Rozbalit vlákno
0