Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Na český trh vstoupí nová značka. Pochopitelně je z Číny

Jedna z největších čínských automobilek Geely vstoupí na začátku příštího roku na trh v České republice, v Maďarsku a na Slovensku. Vozy bude nabízet prostřednictvím firmy Grand Automotive Central Europe. 
Zpět na článek
8. 11. 2022 21:06
8. 11. 2022 22:00
8. 11. 2022 17:07
Pochopitelně je z Číny?
Redakce očividně hraje na politickou notu s tou Čínou.

A co nové automobilky z USA, Taiwanu, Vietnamu, Indie, ... .Ty také přichází.
Nyní jsem četl, že do Saudské Arábie přišel Foxconn, ... . Takže nejde jenom o Číňany.

Já ty trendy vidím obecněji, a proto tady dostávám mínus.
Rozbalit vlákno
2
8. 11. 2022 22:11
Re: Pochopitelně je z Číny?
U té SA je to vcelku zajímavé. Společný podnik Foxconnu společně s PIF přímo s SA. A pro začátek chtějí spolupracovat s BMW. Ale co mě zaujalo - PIF vlastní 60% podíl Lucidu.
9. 11. 2022 10:00
Re: Pochopitelně je z Číny?
Jo jo, "bájný" Foxconn už tady dlouho nebyl! :-[] :-[] :-[]
8. 11. 2022 21:06
Komunismus
Každého kdo si koupí auto čínských komunistů, nebo ho propaguje bych poslsal na rok do Jáchymových dolů, pak se podívat na čínské popravy a povinně vid2t čínské armádní cvičení a zjistit kolik nových atomek Čína vyrobí. Pak doporučuji a zeptat se v HongKongu jak se jim líbí jejich vláda, a nakonec cvičně poslal na Sibiř.
Třeba pak pochopí skutečnou cenu auta od čínských bolševiků! Hodně drahé!
Rozbalit vlákno
2
8. 11. 2022 21:41
Re: Komunismus
Nemusíš to kupovať.
8. 11. 2022 22:00
Re: Komunismus
On snad píše, že to chce kupovat?
8. 11. 2022 21:44
Za chvíli každý den
Tento týden oznámení jak vstupují na český trh dvě komoušské značky. Co nevidět to bude snad denně. Jak jsem psal, napařit těm kopírko komoušům clo 25 % jak to dělali oni. Jen ať postaví továrny v EU a uvidíme tu jejich konkurenceschopnost. Jen ať okusí daně, všemožné požadavky a normy, zdlouhavou a nákladnou stavbu výrobních hal... EU řeší sluníčka a větráky místo aby se zabývala opravdovými problémy. Až Čína dokončí se tažení, tak jsem zvědavý, kde na ty svoje růžové a zelené problémy sebere prachy.

Ať je Tesla jaká chce, alespoň vyrábí v EU.
Rozbalit vlákno
1
9. 11. 2022 07:04
Re: Za chvíli každý den
Opravdu si myslis, ze slozity problem ma jednoduche reseni?

Dalsi vec je, ze branit se moderni technologii clem neni dobre.
9. 11. 2022 10:01
Každý, kdo si v Evropě koupí...
...nějakou čínskou popelnici, je hnusný zrádce!
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Barrichello
9. 11. 2022 11:27
čína brzy ovládne evropský trh
a koupí zkrachovalé EU automobilky, připravte se, bude to brzy

Nucená Elektromobilita uspíší toto čínské tažení o 20-35 let dopředu.....nebot čínské značky jsou u EV pleček 15-70x konkurenceschopnější jak u spalováků.

Začnetě se učit čínsky!!!!
Rozbalit vlákno
0