Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Mitsubishi L200 Plus Double Cab Instyle – Sympatický pick-up na každý den

Pick-upy už dávno nejsou jen pracanty, ty současné nabízejí mnohem víc.
Zpět na článek
24. 5. 2021 12:05
24. 5. 2021 15:52
25. 5. 2021 11:56
Avatar - 3_diamanty
23. 5. 2021 19:35
Spolocnik na kazdy den
Som rad ze aj tento test potvrdil ze aktualna generacia L200 uz nie je len a len ciste o tvrdom terene ale ze L200 je kludne uz pouzitelna aj v meste ci na dialnici... teda je este vsestrannejsia ako jej predchodcovia pritom v terene nadalej nekompromisna ( pomaha jej v tomto aj novy 6st automat a nove terenne rezimy )..... za mna taketo pickupy obecne maju coraz vacsi zmysel prave preto ze uz sa s nimi da zit aj mimo teren ba dokonca nejeden takyto pracovny pickup vie byt dnes uz aj stylovy ak treba a nezahanbi majitela ani pred divadlom ci pred golfovym ihriskom...

Som rad za ten paket plus u L200 a zvysenie vykonu ( potom aj ten kroutak vyse 500Nm je tu uplna supa ) a co mam info od predajcu tak o tieto "plus verzie" je u nas velky zaujem a to aj mimo firemne predaje .. ale ani sa nedivim.... lebo takyto pickup si rozhodne zasluzi aj viac ako len 150 konikov .... co viac dodat... L200 je momentalne topka... komfortom a podvozkom drti uz kusok "rozmaznaneho" hiluxa... rovnako je aj najobratnejsia v segmente ( s najmensim polomerom otacania ) a s najlepsou spotrebou pritom stale za ferovu cenu .... v podstate L200 na tom nikdy nebola lepsie ako dnes... a to v podstate aj vizualne... takto nejak si predstavujem idealny pickup na vsetko... L200 je momentalne v topforme... a ja len tisko zavidim jej zakaznikom.... ale na druhej strane mam z nich radost ... L200 im bude vzdy verny a spolahlivy spolocnik ...

Kryt korby :yes:
LED rampa :yes:
Disky :yes:

Farebne polepy :no:

Dik za tento test... uz som tu od mitsu ani nic necakal tento rok ( k uplnej dokonalosti tu chybala len jednofarebna kasna bez polepov ) ... takze diky ... :yes:
Rozbalit vlákno
15
Avatar - SKAY
23. 5. 2021 20:20
Re: Spolocnik na kazdy den
Nálepky přidají 5K a 20% respektu na ceste :D
Pěkný mišák :yes:
Avatar - 3_diamanty
23. 5. 2021 20:38
Re: Spolocnik na kazdy den
Cely misak povedzme len v tej oranzovej farbe a len s tymi ciernymi blatnikmi a s tymi ciernymi doplnkami ( ako led rampa ) by bol vizualne daleko krajsi... takto inak paradne auto tymi nevkusnymi polepmi akosi stratilo tu skutocnu viditelnu krasu ... aspon ze kolesa tu nie su cele uplne cierne... to by bola uz rana istoty.... videl som nedavno novu celu cervenu L200 s chromovanymi doplnkami a tej sa ziadne polepy nevyrovnaju.... uplne ziarila .... za mna niet nad jednofarebnu kasnu a normalne necierne kolesa

Raz by som tu chcel vidiet piatkovy test hilux vs L200... ale kto uz nahodou ma odsledovane tieto porovnanicka a videa na nete... da mi za pravdu... kral je tu len jeden.. a momentalne je nim celkom jasne L200 ( snad len interierom je hilux sofistikovanejsi ale to u pickupu nie je rozhodujuce kriterium ) :yes:
Avatar - speedfred
23. 5. 2021 20:59
Re: Spolocnik na kazdy den
Nechcem ti kaziť radosť ale idealny pick-up pre všetko si predstavujem trošku inak. Pár som ich vyskúšal tak viem o čom píšem.
Avatar - 3_diamanty
23. 5. 2021 21:03
Re: Spolocnik na kazdy den
Mne radost nekazis... niekto hilux niekto L200 dalsi ranger ci d max... kazdy nech si vyberie co mu pasuje najlepsie... u mna je to L200... a tiez uz som nejednou aj ked starsou jazdil... aj navarou ... ale L200 je L200.. robustnejsi podvozok do terenu tu v tejto kategorii ( mimo brutalny ale aj pekelne drahy raptor ) aj take siroke moznosti individualizacie na kasni ti neda nikto... hilux ma mozno digitalne srandy v kabine ale komfortom pozvozka aj obratnostou v terene ci terennymi rezimami ho L200 dnes uz jasne predci... otazkou ostava co tu kto preferuje... lebo jasne... kazdy ma nejake pre a proti... mne ale L200 vychadza stale ako jedna z naj volieb daneho segmentu a konecne uz aj vyzera sebavedomo a neprehliadnutelne ... lebo predchodca bol este nedavno v podstate uplne nenapadny ...
Avatar - speedfred
23. 5. 2021 21:23
Re: Spolocnik na kazdy den
Keď pick-up tak poriadny emerický. Nemám nič proti tomu čo si vymenoval ale ani jeden ma neoslovil. Akoby povedal Pacho "to sú štiny nemáš tam niečo poriadne"?
Avatar - 3_diamanty
23. 5. 2021 21:28
Re: Spolocnik na kazdy den
Tie americke full size pickupy su urcite fajn... to ano... ale je to ako porovnavat superba s E klasse... L200 je proste o poschodie nizsie ... a to aj napriek tomu ze ma az 5,3m... ale tak zase s L200 jazdis za 8L a otocis sa na polomeri 5,9m ... skus to s nejakym Ram 1500 ... takyto nakladak uz je fakt ina liga... a ak zrovna clovek netaha jachtu tak asi by som ho nevyuzil nikde... pre mna je teda ideal nieco ako hilux L200 navara a pod :yes:

Inak aj v terene neraz plati ze nie vzdy je vyhoda byt co najvacsi a najtazsi... a teraz nemyslim polnacku ktoru zvladne aj sandero stepway... ale skutocny teren s patricnym krizenim nsprav kde sa pohybujes doslova krokom ... a tu kraluju prave kusky ako hilux L200 ranger :yes:
Avatar - speedfred
23. 5. 2021 22:10
Re: Spolocnik na kazdy den
Jasnačka, každý máme svoje. Mitsu dizajn ide fakt úplne mimo mňa, motor tak isto aj keď spotreba fajn.Terén mňa osobne moc neberie. Skôr preferujem pohodlie,výbavu a trochu výkonu.
Keď budeme v tejto triede a vidím čo chcú za Ranger Raptor “bez motora” 🙈 tak dviham obočie.
Avatar - 3_diamanty
23. 5. 2021 22:32
Re: Spolocnik na kazdy den
No vidis... a ja konecne vidim pred sebou peknu a uz aj stylovu L200 po tych 40 rokoch co sa vyraba... lebo co predchodca to sama seda mys.... len to chce jednofarebnu kombinaciu... aj biela je pekna... ale naj je asi cervena ...

Tak ono v prvom rade su toto terenne pickupy... s tuhym ramom a redukciou... ak ta neberie teren tak potom chapem... to potom radsej spominany RAM... ten na polnacku postaci... vyzehli ju iste paradne uz len tou svojou vahou ...alebo co tak rovno bezny E klasse v dvojkolke ... bude komfortny a na dialnici aj rychly

Inak mitsu by malo tiez predstavit nejake nekompromisne L200 nieco ako ranger raptor.. len obavam sa ze to bude urcene len pre australiu... mohlo by sa volat triton absolute... drzim palce nech to vyjde hoc v eu to aj tak nebude...
24. 5. 2021 00:11
Re: Spolocnik na kazdy den
nikdy mě nepřestane bavit, jak michas jabka a hrušky... speedfred opevuje Ramku a ty zmínis Eklasse :D :D :D
Avatar - petr petrumr
24. 5. 2021 06:26
Re: Spolocnik na kazdy den
Ale RAM je uplně v jiné skupině a cenově taky. Tady je test L200 a né nějaký bulvární americky auto.
24. 5. 2021 06:42
Re: Spolocnik na kazdy den
Moc prosím, co na na RAMu bulvárního? ;-)
Avatar - 3_diamanty
24. 5. 2021 08:00
Re: Spolocnik na kazdy den
Snad len rozmerovo je na nase europske pomery uz kusok netypicky.... ale ak clovek chce tahat tazke privesy tak v tomto je to ideal... aj ked nejake 3 tony na guli v pohode zvladne aj L200 ci Hilux... co uz vo vacsine pripadov postacuje ( snezny skuter, motorovy cln, osobne auto a pod )
Avatar - 3_diamanty
24. 5. 2021 07:45
Re: Spolocnik na kazdy den
Asi tak Petre... :yes:
Avatar - speedfred
24. 5. 2021 09:41
Re: Spolocnik na kazdy den
Veľký pick-up není len RAM, sú aj iné a aj so 6 válcovym dízlom. Keď sme už ale pri ňom tak RAM Clasic není cenovo ďaleko od tohoto Mitsu v teste.
Samozrejme rozmery, spotreba (riešenie LPG) sú trochu atypické na to čo sme zvyknutý tu v EU.
24. 5. 2021 11:00
Re: Spolocnik na kazdy den
Ranger Raptor má famózní podvozek, na úrovni F-150 Raptor. Ten má pořádný motor, ale stojí o milion víc. Takže ta cena je poměrně slušná. Pro pracovní použití je Ranger Raptor nesmysl, pro terénní jízdu vysokou rychlostí je zase třeba RAM zcela nevhodný. Záleží na tom, co člověk od auta čeká a chce...
edit: RRaptor je podvozkově v podstatě kopií dakarských aut, tzn. nerozhodí ho ani rychlé tempo, vzadu nemá listové pera ale vinuté pružiny, chování je někde jinde, ale na druhou stranu ta nosnost asi nebude nic moc...
Avatar - Negr86
24. 5. 2021 12:05
Traktor
Auto pěkný. Ale pro mě mimo mísu bez benzínu V6.
Rozbalit vlákno
2
24. 5. 2021 15:52
Re: Traktor
Nebude těch faktorů víc, mladý (velmi) muži?
Avatar - Negr86
25. 5. 2021 11:56
Re: Traktor
Možná ano. Zas tak mladej nejsem, 34 let :D. Teď jezdím Lexusem gs300. O pick-upech jenom sním ale jak píšu poslouchat naftovej čtyřválec to je silná káva.. Já jsem hold autíčkář..
Avatar - Beefcake
25. 5. 2021 22:08
Vam to uz musi ...bat
Do praktickeho, ci pracovneho auta generator zvuku.... A este benzinu. Ked sa za to nytovanie hanbite, tak to nepredavajte/nekupujte.
Rozbalit vlákno
0