Novinky
Přihlásit pro přidání komentáře
Šimpanz
A4/A5 nejlépe prodávaná prémiovka střední třídy v Evropě a zároveň nejprodávanější model střední třídy i po započítání mainstreamu (Passat se v poslední době na A4/A5 nechytá) a oni by ji chtěli zabít platformou z Passata? Větší nesmysl už dlouho nevymysleli.
Větší blbost vymyslel už jen Bureš = jinou techniku pro A4 a A5 😄
Samozrejme Tvoj príspevok dáva logiku a plne s ním súhlasím za predpokladu, že si text vysvetľujete tak, že A5 bude na platforme MQB. To je samozrejme hlúposť. Ale ak si to vyložíš tak, ako som písal o 13:46, teda že nástupcom A3 kabrio a A5 kabrio bude JEDNO AUTO, teda veľkostne niečo medzi nimi, tak to logiku má (otázka je, či by to nazvali stále A5). Proste toto kabrio by na platforme MQB, ale o niečo väčšie ako A3, ale súčasne menšie a lacnejšie ako A5. Proste niečo ako ten typicky škodovácky "triedny presah", keď Octavia ako jednoznačne technicky auto nižšej strednej veľkostne súperí s autami strednej triedy.
Má kritika dává smysl = ať to bude tak nebo onak. Tak jako tak = to Bureš napsal BLBĚ
twistedTSD
To si zas nějaký mladý-blbý-ambiciózní manažéris spočítal, kolik při stejných prodejích ušetří, když překapotují Passat a řeknou si za něj o polovinu víc. Štěstí, že někdo našel odvahu to zarazit.
A takových mladých ambiciózních a ekologicky přemýšlejících tam je …
Ve výrobě by se jistě ušetřily nějaké tuny CO2 sdílením platforem, a ještě by se ušetřily chechtáčky.
Ve výrobě by se jistě ušetřily nějaké tuny CO2 sdílením platforem, a ještě by se ušetřily chechtáčky.
No takých menežérisov je plno aj v Mercedese či BMW, napr. v takom BMW si menežéris spočítal, koľko ušetrí pri 1er a 2er prechodom z RWD na FWD a prešlo im to. Alebo v M-B si menežéris spočítal, koľko môžu ušetriť pri Áčku či CLA s úplne konvenčnou mainstreamovou technikou (dokonca s motorm plebejskej automobilky) a tiež im to prechádza.
Takže možno nakoniec aj to Audi podľahne tlaku čísel a príkladom konkurencie.
Takže možno nakoniec aj to Audi podľahne tlaku čísel a príkladom konkurencie.
Mě se zamlouvá, že A3 je primárně FWD a A4 může být taky. V zimě když vidím protáčející se zadní kola 1er.... žádná výhra teda.
Nebo taková nová A5 Sportback 2.0TDI S-Tronic (jen předokolka), je bezesporu velmi dobrý vůz (elegantní, praktický, úsporný, atp.). Byť většina zákazníků si připlácí za quattro.
Nebo taková nová A5 Sportback 2.0TDI S-Tronic (jen předokolka), je bezesporu velmi dobrý vůz (elegantní, praktický, úsporný, atp.). Byť většina zákazníků si připlácí za quattro.
holden1
je vlastne predrazenej golf s kufrem na mizernym podvozku, takze vlastne oktavka
A4 na MQB nejezdí...aspoň poznat svého nepřítele, ale to by se pak blbě necintalo :-!
No ale asi fakt zvažovali a dokonce už rozhodli = že to tak bude. Naštěstí přišel rozum = od BMW :-!
Jak může mít, zrovna podle tebe, rozum někdo, kdo přešel od BMW k Audi?
No jak vidíš = evidentně má :yes: 😄
Audi holt potřebovalo zachránit = přitom tuhle blbost sloučit techniku Pašíka a A4 = už zkoušeli
Hele ty ses do mě taky pustil za ten úvodní příspěvek = už ti to došlo? 😉
Audi holt potřebovalo zachránit = přitom tuhle blbost sloučit techniku Pašíka a A4 = už zkoušeli
Hele ty ses do mě taky pustil za ten úvodní příspěvek = už ti to došlo? 😉
Hlavně, že tobě to došlo..., všichni to tady pochopili "špatně" a tys to napsal naopak "dobře".
Že mě to u tebe vůbec nepřekvapuje alespoň tušíš?
Že mě to u tebe vůbec nepřekvapuje alespoň tušíš?
No viz diskuze NEJEN mě = ale TY a pár dalšich = fakt jo TYS to prostě pochopil blbě = a zdá se že přes nápovědu a pak vysvětlení = odmítáš ustoupit 😉
Nepřekvapuje VĚTŠINOU to tak bejvá 😁 :-!
No a teď vážně = pochválil sem audi a zkritizoval Bureše za blbě formulovanej poslední odstavec = za což si mě SEPSUL a jak správně podotýkáš NEJEN TY 😄
Trochu mě to překvapuje = že si to doteď, ani s tou nápovědou = nedal. Že to FURT chápeš "špatně" a jak vidíš už dost lidí "dobře" fakt mě to u tebe trochu překvapuje
Nepřekvapuje VĚTŠINOU to tak bejvá 😁 :-!
No a teď vážně = pochválil sem audi a zkritizoval Bureše za blbě formulovanej poslední odstavec = za což si mě SEPSUL a jak správně podotýkáš NEJEN TY 😄
Trochu mě to překvapuje = že si to doteď, ani s tou nápovědou = nedal. Že to FURT chápeš "špatně" a jak vidíš už dost lidí "dobře" fakt mě to u tebe trochu překvapuje
co to meles vosle? pokud to postavi tak to bude predrazenej golf s kufrem takze vlastne oktavka. takze smejd
Inteligente, zkus si párkrát přečíst aspoň ten nadpis, třeba konečně pochopíš,o čem, že je rozhodnuto.
Nojo nadpis = ale v poslednim odstavci kterej si TY blbě pochopil = Bureš píše "že snad aspoň A5 cabrio na MQB postaví" = tohle možná nebyl úplně přesnej citát :-!
tak jeste jednou specielne pro tebe vosle. krouzky pro teplousky maji vyjimecnost aspon v tom podelnem ulozeni. pokud pouzijou mizernouu mqb tak A4 bude jen a pouze golf s kufrem, takze predrazenej hnuj oktavka
starý_kluk
Všichni, kdo si jí prošli, už ji desítky let nedělají. Ti, kteří dlouho světili klasický koncept pohonu (Opel, Volvo, ...), ji rovnou přeskočili.
PS: Samozřejmě - výjimka je Subaru, ale ta potvrzuje pravidlo.
PS: Samozřejmě - výjimka je Subaru, ale ta potvrzuje pravidlo.
Xonik
Ponechat MLB a umožnit tak i páté generaci (současná 8W je teprve čtvrtá!) nejdůležitějšího modelu využití plnotučné techniky i konstrukce je jistě správné rozhodnutí.
Otázka nad užitím MQB pro některé karosářské varianty A5 je taková zvláštní zpráva, na jednu stranu to není novinka - mercedes i bmw používalo historicky pro některé verze modelové řady starší nebo o třídu menší techniku, takže pokud se do budoucna nepočítá s A3 cabrio tak se otevírá prostor pro nějaký mezitřídní hybrid, ale čas ukáže asi více...
Otázka nad užitím MQB pro některé karosářské varianty A5 je taková zvláštní zpráva, na jednu stranu to není novinka - mercedes i bmw používalo historicky pro některé verze modelové řady starší nebo o třídu menší techniku, takže pokud se do budoucna nepočítá s A3 cabrio tak se otevírá prostor pro nějaký mezitřídní hybrid, ale čas ukáže asi více...
A4 ani lepší platforma na hodně procent nepomůže před 3er = ale i tak Wortmann :yes:
O A5 není v článku ani slovo, A5 by logicky neměla levnější techniku jako A4, jen to tam zapomněli, speciálně pro tebe, napsat.
Bláznům se nemá odporovat. :-!
Viz já 7:43
Musí to bejt frustrující = když máš představy jako ty http😐/blog.auto.cz/…9/03/den-pravdy/ 😄
Viz já 7:43
To je DRSNÝ = člověk jednou pochválí audi a zkritizuje Bureše = a zaslepenej fanda..
POSLEDNÍ odstavec Burešova textu
Že to všichni vzali na MĚ místo na autora blbosti..
Poslední odstavec Burešova článku: "Odstoupení od MQB však neznamená že by Audi s touto platformou nepočítalo. Dnes jí používá pro A1, A3, Q2, Q3 což se nezmění ani do budoucna. Navíc by jí mohly použít i další modely jako kabriolety A3 a A5"
No a u tý A5 byť fakt extistuje možnost že to udělaj, že to nebude technickej příbuznej A4 ale jen přifouklý A3 = tak to se mi NELÍBÍ
Za což sem to násobně schytal = a jak koukám přesto že sem odkázal na PŮVODNÍ TEXT poslední odstavec = STÁLE za to dostávám :no:
Slušný :yes: 😁 :-!
No já doufám že to je Burešova blbost = ale jak píšu fakt by to mohla bejt i Audi blbost. Uvidíme = tak jako tak to považuju za BLBOST 😉
Nepochopení mýho úvodního příspěvku a hurá ho bezhlavě kritizovat = se ale povedlo :😉
"...platbofmu MQB... by mohly užít i další modely, třeba nástupce kabrioletů A3 a A5, čímž by Audi výrazně ušetřilo na technice vozů". Nie je to síce úplne jasne formulované, ale ja si to vysvetľujem tak, že nástupca kabrioletov A3 a A5 by bol len jeden model, ergo niečo medzi A3 a A5. A to dáva celkom kogiku, kabrio veľkostne sa blížiace A5, ale na platforme A3 (teda škodovácky prístup), čím by súčasne nahradil oba doterajšie modely. Tento výklad podporuje aj ďalší text, ktorý (tentokrát už jednoznačne) hovorí o jednom nástupcovi A5SB a A7B.
Takže skôr než vybehneš s okamžitou kritikou a nadávkami, skús trochu porozmýšľať. Je to ťažké, viem, ale pomáha to. 😉
Otázka proč hledáš problém jinde než je = je to asi jak sem dneska zahlíd Piráti kritizovali že si předseda vlády dál posílá prachy = dotace. Což by po těch prvních 6,5 miliardách fakt už neměl = oficiálně byly dotace pro Agrofert do konce vyšetřování zastavený. A lidi jako ty = místo aby byly naštvaný kolik si Andrej za měsíc zase poslal milionů = kritizovali Piráty za to že BONZUJOU :yes: 😁
Nebyl si mezi těma kritikama? :-!
Snažíš se to zajímavě překrucovat = ale je to napsaný jednoznačně = blbě
Nevim proč kostrbatě hledáš jak by to MOHLO bejt myšlený = než narovinu napsat = je to BLBĚ. Že takovejhle jednoduchej textík musí bejt jasnej = je jasný. Nerozumim = co zkoušíš
Viz další příspěvky v diskuzi = sou lidi co to pochopili = ehm JINAK než ty 😉
Ale taky viz reakce na muj úvodní = stejně jako ty 😄
Naopak o Sportbacku A5 a A7 je to tam jednoznačně. Ale absolutně žádný spojení mezi větama o modeLECH -ech e-ch cabrio A3 a A5 a možná do buoucna jednim spojenym A5+7 Sportbackem = což tak fakt možná bude. Tohle je v pořádku = věta o MQB pro A5 = prostě neni
Tvuj konstrukt dost narušuje to "...mohly by jí využít další modely -LY množný číslo ..třeba nástupce kabrioletů A3 a A5". Prostě neni o čem = je to jen o tobě = proč radši konstruuješ jak to moh autor myslet
Zkus trochu porozmýšľať = tohle si POPLET. Je to napsaný jednoznačně. Jak blbě to nevim = ale chyba je ROZHODNĚ JEDNOZNAČNĚ na straně Bureše. Případně i Audi :-!
Tvá analýza = je chybná = a kritika ŠPATNĚ napsanýho = je zcela namístě. Otázka proč se to snažíš otáčet = a zjevně jednoznačně jasně blbě napsanej text = se snažíš napravovat a hledat v něm nějaký skrytý poselství 😉 místo prostě stručně jasně říct: Je to blbě naformulovaný blbě napsaný