Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
14. 3. 2004 13:12
neregistrovaný "Roman Pecen"
16. 3. 2004 17:42
neregistrovaný "Keyser_Soze"
16. 3. 2004 18:24
neregistrovaný "Roman Pecen"
neregistrovaný "Roman Pecen"
14. 3. 2004 13:12
Diagnostika BOSCH MOTRONIC
Nikde nemohu sehnat chybové kody pro MOTRONIK z roku 2002. Nebo aspoň radu kde je sehnat. Já sám mohu poskytnout chybové kody pro MOTRONIK do roku 1993 i s návodem co propojit v diagnostické zástrčce, aby došlo k vyvolání chybového kodu a aby se každý dozvěděl co má za závadu aniž by navštívil servis a musel být napojen na jejich diagnostiku.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Keyser_Soze"
16. 3. 2004 17:42
Bez nadpisu
hm jako od 94 by mel byt kazdy motronic kompatibilni s odbII standardem takze libovolna odb2 ctecka to z toho dostane. Nicmene tvy info by mne zajimalo, do roku 93, jak to dostat z diag zasuvky (tabulku kodu mam)
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Roman Pecen"
16. 3. 2004 18:24
Re: Re:
Nepotřeboval jsem nikdy k přečtení chybových kodů žádnou čtečku. Měl jsem OPEL OMEGA 2i r.1988. V případě rosvícení oranžové kontrolky-závada-která zůstává stále svítit, tak při vypnutém motoru se propojí v diagnostické zástrčce A s B, pak se zapne zapalování a tato kontrolka začne blikat- dlouhé bliknutí jsou desítky a krátké jednotky, signál se opakuje vždy třikrát-př.- jednou dlouze a čtyřikrát krátce-14- v tabulce to znamená-Teplotní čidlo chladící kapaliny,příliš nízké napětí. Každá řídící jednotka je schopná vyhodnotit takto závadu aniž by člověk musel navštívit servis se čtečkou, ale každej se tomu brání protože přichází o peníze. Motronik do r.1993 takto vyhodnotí asi čtyřicet druhů závad na všech čidlech motoru. Teď ale mám Hyundai Accent 1.5 CRdi-přímej vstřik nafty- má MOTRONIK-řídící jednotka je BOSCH-r.v.2002 a diagnostická zástrčka která je stejná tak ale má místo písmen čísla a moje tabulka je jenom do r.1993 ale vím že to má takhle fungovat. Jestli máte tabulku chybových kodů moc prosím o její zaslání.