Autosalon Ženeva
První výstava v Ženevě se konala už v roce 1905. Více než sto let stará tradice ženevského autosalonu řadí tuto výstavu mezi nejvýznamnější v Evropě i na světě.
Výjimečná je i svou neutralitou, protože Švýcarsko nemá žádnou vlastní velkou automobilovou značku.
Ženevský autosalon se koná na výstavišti Palexpo, jednom z největších výstavních středisek na světě. V sedmi propojených halách tu nové modely, facelifty a novinky automobilového průmyslu prezentuje pár stovek vystavujících a dění se nenechá ujít na několik set tisíc lidí.
Pro rok 2020 byl autosalon zrušen kvůli prevenci před dalším šířením koronaviru. Finanční potíže organizátorů a malý zájem vystavovatelů pak neumožní pořádat výstavu ani v roce 2021.
Autosalon Ženeva 2020 |
|
Autosalon Ženeva 2018 | Autosalon Ženeva 2017 |
Autosalon Ženeva 2016 | Autosalon Ženeva 2015 |
Rapid mne také nenadchl.. za ty prachy, jenže až půjde cena dolů, tak proč ne.. jen.. jels někdy ve Felicii?😁 To snad zase nee 😄
Sorry, ale to je jako porovnávat jablka s hruškami.
Golf v té době už dlouhodobě okupoval trůn nižší střední, kdežto u Kii šlo o první pokus o pořádné auto. Dnes ji beru jako takový mezistupeň, kdežto dnešní Cee´d jako už porovnatelné auto s aktuálním Golfem.
Jistě, technologiemi na G7 Cee´d nemá, ale kvalitou a zpracováním jsou ta auta porovnatelná - přesto si myslím, že G7 je stále o něco lepší.
Dnes som bol oskusat OIII a Leon. Nerozumiem, ako mohli sudruhovia tak odflaknut ovladanie zvihania sedadiel. Ta packa sa pri miernom tlaku dovnutra zacala otierat a suchat o plas na boku sedadla!!!
Když jsem cca před dvěma lety chtěl koupit G6, tak český Highline měl ve standardu multifunkční volant, ale německý ne.
Německý Highline mohu vzít pomalu bez příplatků. Chybí mi hlavně navigace.
Edit: Tak jsem se na volant podíval, v ČR i Německu je multifunkční.
Jinak rendry s velkymi koly koncenu jdou, o tom zadna 😉